top of page

KAMPANYALI FAYANS MODELLERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Ucuz seramik mi? Yoksa kullanıma uygun seramik mi?

Güncelleme tarihi: 12 Şub


Fayans Modelleri

Hepimizin alışveriş tercihleri vardır. Kendi zevkimize, ölçülerimize, istediğimiz özelliklere, alışkanlıklarımıza ve bütçemize göre bu tercihlerini belirler, alışverişlerimizi yaparız. Bu noktada çok karıştırılan iki kavram vardır. UYGUN ve UCUZ kavramları.

Ucuz olarak tanımladıklarımız, fiyat olarak bizi tatmin eden, hatta o değerin altında olan ürünler veya hizmetlerdir. Uygun olarak tanımlayabildiklerimiz ise, fiyatın dışında kalan özellikler açısından ihtiyacımıza cevap verebilenlerdir.

Bir ayakkabı almak istediğimizde ilk önce bütçemize uygun olduğunu düşündüğümüz mağazaları belirleriz. Böylece genel anlamda fiyat kriterimizin sınırlarını çizmiş oluruz. Daha sonra bu sınırımız içinde zevkimize hitap eden modelleri seçeriz. Son olarak da bu modeller içinde ayağımıza uygun olanını bulmak, acaba herhangi bir yerinden büyük ya da küçük geliyor mu diye kontrol etmek amacıyla ayakkabıyı deneriz. Tüm kriterlerimiz sağlandığı zaman da o ayakkabı için ödememiz gereken parayı öder, ve uygun ürünü satın almış oluruz. Eğer fiyatı daha düşük diye, zevkimize uymayan, ölçüsü ayağımızla örtüşmeyen bir ayakkabıyı tercih edersek o zaman bu alışveriş uygun değil, ucuzdur.

Seramik, fayans, granit, kalebodur alışverişlerinizi de aynı minvalde değerlendirebilirsiniz. Öncelikle seramik ihtiyacınızın belirlenmesi çok önemlidir. Örneğin banyo mutfak gibi su geçirmez bir alanda mı kullanılacak? Sadece depolama yapılan çok sık kullanılmayan alanlarda defolu seramik(2.kalite seramik) tercih edebilirsiniz. Ancak çok sık kullanılan alanlarda zevkinize ve bütçenize hitap eden seramikler tercih edilmelidir. Ucuz seramik ve ucuz fayans fiyatları hakkında bilgi almak için online mağazamızı gezebilirsiniz.

Fayanslar zamansız güzelliğini koruyan ve tüm döşemeler arasında en düşük kullanım ömrü maliyetine sahip olan mutfak döşemesi için dayanıklı bir seçenektir. Bu, vinil, ahşap, mantar ve laminat dahil olmak üzere diğer tüm mutfak döşeme seçeneklerinden yılda bakımının daha ucuz olduğu (değiştirme veya onarıma ihtiyaç duyma olasılığı en düşük) anlamına gelir. Bu aynı zamanda döşemenizi yakın zamanda değiştirme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına da gelir. İnanılmaz uzun ömürlülüğü hakkında bir fikir edinmek için fayansın yüzyıllar boyunca nasıl kullanıldığına bir göz atın .

Ayrıca mutfaklar, evinizin ikinci el satış değeri söz konusu olduğunda banyo ile birlikte en önemli iki odadan biridir . Bu nedenle, evinizi satmak uzak bir olasılık olsa bile, banyo mutfak zemininizin bakımını yapmak evinizin değerini artırmaya katkıda bulunur ve ev alıcıların bir ev satın alırken göz önünde bulundurdukları en kritik odalardan biridir. Eğer ihtiyacınız olan ürün su geçirmez bir alan için planlanıyorsa kaliteli seramik karo döşeme kullanın. Böylelikle zaman içerisinde diğer hasarlı, buruşmuş veya solmuş döşeme türlerini değiştirmek veya onarmak zorunda kalmayacaksınız.

Fayans aslında ucuz bir fiyata sahip olan bir malzemedir. Bu nedenle, evlerde, işyerlerinde ve tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Ayrıca, banyo ve mutfak gibi nemli ortamlarda da kullanılabilir. Seramik, sağlıklı bir alternatif olarak gösterilmektedir, çünkü kimyasal ve bakteri içermez. Kaliteli kalebodur ürünlerini uygun fiyata bulmak söz konusu olduğunda Roma Seramik güvenebileceğiniz isimdir. Firmamız uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine birinci sınıf ve ikinci sınıf seramik ürünler tedarik etmektedir. İhtiyaçlarınızı karşılayacağından ve beklentilerinizi aşacağından emin olduğumuz geniş bir ürün yelpazemizi sunmaktan gurur duyuyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı seramik döşeme ürünleri arıyorsanız Roma Seramik'ten başkasına bakmanıza gerek yok. Tüm Türkiye'ye mimar, müteahhit ve son kullanıcılara seramik ürünlerinde lider tedarikçisiyiz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğimizden ve beklentilerinizi aşabileceğimizden eminiz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Sonuç olarak Ucuz Seramik, uygun fiyatlı seramik ürünleri bulmak için Roma Seramik harika bir yer. Web sitemiz geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve gezinmesi kolaydır. Siteyi ziyaret etmenizi ve ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

162 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page