top of page

YÜKSEK METRAJ PROJELERİNİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

ŞEKİLLİ ÇİNİ

Balık Pulu Seramik & Balık Pulu Çini

Balık pulu seramikler; Pürüzsüz ve başta turkuaz-zümrüt yeşil olmak üzere çok çeşitli tonlarda sırlı ve parlak bir bitişe ve yüksek varyasyona sahiptir. Bu sır inanılmaz bir derinliğe ve karaktere sahiptir. Denizin parıldayan hareketinden ilham alan imza şekillerimizden biridir. Bu muhteşem balık pulu karolarla alanınız için benzersiz bir görünüm yaratın. Şu anda çevrimiçi olarak yalnızca belirli renklerin sunulduğunu unutmayın. Renk seçeneklerimizden herhangi birinde karo siparişi vermek için bizimle konuşabilirsiniz.

Sadece güneşli plajı ve suyu hayal edin. Hafif esinti tropikal güneşin ısıttığı teninizi serinletiyor. Şimdi sizi çevreleyen renkleri ve doğayı düşünün. Sarı kum... Mavi gökyüzü... Uçan beyaz kuşlar... Meyve suyu yeşili palmiyeler... okyanusun turkuaz sularında yüzen gümüş balıkları.
Bu hissi hissettin mi?
Artık balık pulu karolarımızı kullanarak banyonuza veya mutfağınıza sahip olabilirsiniz!
Seramik yüzyıllardır kullanılan seçkin, pratik ve sağlam bir malzemedir. Aynı zamanda doğal! En yüksek kalitede malzeme ve son derece kontrollü üretim süreci, bu çok sofistike ürünün temelidir. Nerede kullanırsanız kullanın Balık pulu seramik her şeyde benzersiz bir etki yaratır. Üzerine uygulanan sır ile birlikte, tüm yaşam alanlarınızda okyanusun derinliklerinde egzotik balık çeşitleriyle etkileşime girebileceğiniz harika dalış gezilerinin etkisini verir.
Balık pulu karolar bir müşteri için tek seferlik bir sipariş olarak oluşturuldu. Daha sonra yayıldı ve  yayıldı. Artık en çok satan ürünümüz.
Fayanslar hep aynı ama hep farklı. Kendi hayatlarını yaşıyorlar.

Balık Sırtı Seramik Modelleri

Balık sırtı uygulamanın çapraz olarak döşenmesi şeklide ifade edilebilir. Balık sırtı seramik standar seramiklere oranla daha dar ve kısa, sabir en ve boya sahip olan ve birbirine 90 derece ile döşenebilen fayanslardır. Döşeme sırasında zikzaklı görüntü çizer. Kartelamızdaki her türlü çini ve seramikten yapılabilmektedir. Özellikle cafe dekorasyonu, mutfak tezgah arası ve banyo duvarlarında sıkça uygulanan balık sırtı döşeme, yaşam alanlarına renk katmakta ve stil sahibi bir görünüm kazandırmaktadır. İngilizcede bu fayans döşeme tipine "herringbone" denilmektedir.

Duvar Çinileri

Duvar Çinileri, geleneksel desenlerden, düz renklere, parlak ve soft renklere kadar uzanan geniş bir yelpazeye sahiptir. Duvar çinileri ev banyo döşemesi olarak kullanılmasının yanısıra otel lobby konsepti, otel banyoları, otel hamamlarında da sıkça kullanımını görmekteyiz. Özellikle son dönemde çini karoların tekrar yükselen bir trendi söz konusudur. Sizde evinizi yada işyerinizi yenilemeyi düşünüyorsanız bize ulaşarak mimari dekorasyonda son çini trendleri hakkında bilgi alabilirsiniz

bottom of page