top of page

YÜKSEK METRAJ PROJELERİNİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

TEZGAH ARASI FAYANS

Mutfak Tezgah Arası Fayans

Mutfak tezgah arası fayans modelleri genellikle bazı tasarım sorularını yanıtlayarak seçilir - İyi gidecekler mi? Etkili bir şekilde silinerek temizlenebilirler mi ? Mutfağın konseptini tamamlayan tezgah arası seramik kullanırken bu kadar yoğun ve talepkar bir alanda derz dolgunun rengi ne seçilmeli?

Günümüz modern fayanslar öyledir ki, daha pratik nitelikler standart olarak gelir ve size harika renk kombinasyonları , ilginç dokular ve desenler ve hatta boyalı hayvan desenleri  sunar. Bu yüzden mutfak fayansı seçmek için biraz yaratıcı bakış yeterlidir. 

Tezgah Arası Fayans Alırken Dikkat Edilecekler

Öyleyse, sayısız seçenek mevcutken, sizin için en iyisini nasıl seçersiniz? Tezgah arası fayans seçmeden bir mutfak tasarlamanın ilk aşamalarında , duvar rengi ve dolaplarla birlikte fayans seçme eğilimi vardır. Böylece inşa edilecek bir temel haline gelebilirler. Ancak, döşemelerinizin bir temel nottan daha fazlası olmasını istiyorsanız, tasarım zaman çizelgenizi yeniden düzenlemenizi ve tezgah arası fayansı bir sonlandırma özelliği olarak düşünmenizi öneririz.

Fayanslar, en sevdiğiniz mobilya veya aksesuarların renklerini alabilir veya ocağınızın arkasında taşradan ilham alan bir duvar resmi oluşturabilir. Çamurlu çizmeler ve paltolar için ayrılan kasvetli bir köşeyi pembe yer karoları ile canlandırabilirsiniz. Ayrıca geleneksel çini desenleri son dönemde mutfak tezgah arası olarakta sıkça tercih edilmektedir. Zevkiniz ve seçiminiz ne olursa olsun tezgah arası seramik modelleri için Roma Seramik doğru adrestir. Her bütçeye her zevke uygun tezgah arası seramik modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Tezgah Üstü Seramik Modelleri

Mutfak, ev içersinde en çok vakit geçirdiğiniz yaşam alanlarından biridir. Mutfağa girdiğiniz anda kuşkusuz sizi karşılayan şey mutfak tezgahınız ve doğal olarak tezgah arası fayanslardır. Evinizdeki bu alanı güzelleştirecek çeşitli seramik karo koleksiyonları ile zevkinizi yansıtmalıdır. Kolay temizlenebilir olmalı ve estetik,  ferah ve kendinizi iyi hissettiren bir ortam oluşturmanızı sağlamalıdır.İster tam bir mutfak tadilatı planlıyor olun, ister sadece mevcut alanınızı güncelleyin. Mutfak tezgah arası fayans ve bunun dışındaki duvar ve yer karosu seçiminiz tüm farkı yaratacaktır. Seçtiğiniz renkten karolarınızın boyutuna, şekline ve bitişine kadar her küçük düşünce, mükemmel alanınızı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Tezgah arası fayans seçerken yada yer döşemesi çeşitlerine bakarken dikkat edeceğiniz temel kriterlerden biri Renktir. döşemeden dolaplara ve tezgahlara kadar tasarımın akla gelebilecek her yönünü etkileyen, rüya mutfağınızı yaratırken en önemli hususlardan biridir . Son iki yılda, mutfak tadilatını öncelik olarak gördüğümüz için Google'da 'mutfağımı hangi renge boyasam' aramaları önemli ölçüde arttı. Mutfak Dekorunuza bir kişilik patlaması eklemek için en sevdiğiniz renkteki mutfak duvar karolarını seçin. İster beyaz , mavi , yeşil veya gri olsun , mutfağınızın rengi sevmeniz gereken bir renktir. Çağdaş alanınızı tamamlamak için parlak cilalı veya modern mat vintage desenli mutfak karoları seçebilirsiniz.

Mutfak yer karoları  seçerken açık renkli mutfak fayanslarıyla küçük alanları daha büyük gösterebilirsiniz. Ortama sıcaklık eklemek için tezgah arası seramikte koyu gri veya siyahı seçebilirsiniz. Geleneksel mutfaklar tezgah arasında desenli karoları severken, çiftlik evi tarzı mekanlara taş veya gri seçenekler uygundur.

Koyu ve dramatik siyah boyalar , bir mutfağa ambiyans ve sofistike bir hava katıyor . Tamamen siyah bir mutfak etkileyici olabilir ancak siyahın tonları arasında geçiş yapmak ve beyaz tonlarla desteklemek oluşabilecek despot havanın önüne geçecektir. İyi uygulanmış bir siyah mutfak temiz ve sorunsuzdur. Tamamlayıcı renk kombinasyonları ve özellikli metal işleri için bir dizi seçeneği davet eder. İfadede cesur ve karamsarlıkta uzak bir hava katar. Diğer değişmeyen favori rengimiz ise beyazdır. Özellikle son dönemde popüler olan taş desenli yada tuğla görünümlü tezgah arası seramiklerdir. Beyaz renk seramikler tezgah arası fayans olarak kullanıldığında  mutfağa çekici bir görünüm kazandırmaktadır. Yoğun beyaz kullanımında  mutfağınız bir derginin sayfalarından fırlamış gibi görünebilir. Aydınlık ve havadar, bu sonsuz çok yönlü gölge, temiz çizgiler ve şık dolaplarla dolu minimalist bir tasarım şemasını davet ederken, daha sıcak bir kirli beyaz, doğal ahşaplar, mermer ve çok sayıda aksesuarla tamamlanabilir. Mutfak arası fayans modelleri seçiminde 60x120 ebat full parlak seramiklerde kullanılabilmektedir. Bu granit kullanımı daha az derz alanıyla mutfağınıza modern bir görünüm katar. Tüm tezgah arası fayans modellerini sitemizde inceleyebilir, zevkinize ve konseptinize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Mutfak Fayans Modelleri

Mutfak fayans modelleri, her mutfak tasarımının vazgeçilmez bir yönüdür. Mutfağınızın genel görünümünü ve hissini iyileştirmede çok önemli bir rol oynarlar ve aynı zamanda duvarları ve zemini dökülmelere ve lekelere karşı korurlar. Piyasada çok fazla seçenek bulunduğundan, mutfağınız için doğru karoyu seçmek çok zor olabilir. Ancak dayanıklılık, bakım ve tasarım gibi faktörleri dikkatlice değerlendirerek mutfağınız için mükemmel karoyu seçebilirsiniz. Tezgah karoları, dayanıklılıkları ve bakım kolaylığı nedeniyle birçok ev sahibi için popüler bir seçimdir. Bu karolar, geniş bir renk ve tasarım yelpazesinde mevcuttur ve mutfağınızın dekorunu tamamlayan bir karo bulmanızı kolaylaştırır. Ayrıca tezgah karoları çizilmelere, lekelere ve ısıya karşı dayanıklıdır ve bu da onları yoğun bir mutfak için ideal kılar. Fakat, Bazı tezgah karolarının ufalanmaya veya çatlamaya eğilimli olabileceğini unutmamak önemlidir, bu nedenle kusurlu karoları önlemek için kurulumdan önce bunları dikkatlice incelemek çok önemlidir. Yer karoları ise mutfağınızdaki yoğun trafik alanları için mükemmeldir. Çeşitli boyutlarda, renklerde ve dokularda mevcutturlar, bu da mutfak tasarımınıza uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır. Yer seramiği karolarının temizlenmesi ve bakımı da kolaydır ve çizilmelere, lekelere ve neme karşı dayanıklıdır, bu da onları mutfak ortamı için ideal kılar. Bununla birlikte, bazıları kaygan veya çatlamaya eğilimli olabileceğinden, mutfak zemininiz için doğru karo tipini seçmek çok önemlidir.

bottom of page