top of page

YÜKSEK METRAJ PROJELERİNİZ İÇİN TEKLİF ALIN!

30x60 SERAMİK

Fayans Nedir?

Seramik Fayans, Kil, kum ve sudan yapılır. İlk tuğlalar, onları bir arada tutmak için saman veya çamur kullanan eski Mısırlılar tarafından yapıldı. Avrupa'da Orta Çağ boyunca, nehir kıyılarından veya göl kıyılarından çıkarılan kil ile tuğlalar yapıldı. Bu tuğlalara "kil taşları" adı verildi. Daha sonra insanlar, tuğlalarını sadece eski kilden yapılanlardan daha güçlü ve dayanıklı yapmak için ateşle sertleştirilmiş kil kullanmaya başladılar!İşte seramik fayans adı verilen ürünler ilk böyle doğdu.

Fayans Fiyatları

Fayans birçok farklı şekilde kullanılan bir seramik türüdür. Fayans döşeme, tezgah ve duvarlar için kullanılabilir. Fayans Modellerinin döşeme ve duvarlarda kullanılması yanı sıra pek çok fonksiyonu bulunur. Fayanslar insanlar tarafından kullanılan bir ürün olduğu için değişik fonksiyonlarla birlikte kullanılabilir. Fayans başlıca kullanım alanları; -Duvar ve döşemelerde kullanılması -Kaplamalar için kullanılması -Banyo ve mutfaklarda kullanılması -İç mekanlar için de kullanılması, döşeme ve duvarlarda kullanılması gibi pek çok fonksiyonu bulunur. Fayans fiyatları, kendine has özelliklerine göre belirlenmektedir. Başta seramik markası, fayansın kalınlığı, yüzey durumu gibi fayans fiyatlarına etki eden bir çok unsur bulunmaktadır.Bazıları kalite seviyelerine bağlı olarak diğerlerinden daha pahalıdır. En yaygın seramik fayans modelleri gri kireç taşı traverten mermer kayrak göztaşı vb. Dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelen sırlı karolardı. Bu tür mükemmel dayanıklılık sunar ancak çizilmelere karşı çok dayanıklı değildir, bu nedenle bunları sert bir şekilde temizlerken dikkatli olmalısınız. çamaşır suyu veya amonyak bazlı temizleyiciler gibi kimyasallar (zamanla hasara neden olabilir). Daha dayanıklı bir şey arıyorsanız granit tercih edebilirsiniz.

Duvar Fayansı

Duvar karoları, herhangi bir ev veya ofis dekorunun önemli bir unsurudur. Doğru karo modelleri, en sıradan alanı bile çarpıcı bir sanat eserine dönüştürebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız seçenekle, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyan mükemmel karoları bulmak zor olabilir. Ancak doğru rehberlik ve uzmanlıkla duvarlarınızı bir başyapıta dönüştürebilirsiniz. Duvarlarınız için doğru karoyu seçmeye gelince, renk, boyut, doku ve kalite gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Beyaz fayanslar, ev sahipleri arasında popüler bir seçimdir çünkü her türlü dekoru tamamlayan temiz ve canlı bir görünüm yaratırlar. Ayrıca çok yönlüdürler ve herhangi bir renk düzeni veya tasarımla eşleştirilebilirler. Beyaz fayanslar, modası asla geçmeyen klasik bir seçimdir ve evinizde temiz, minimalist bir görünüm yaratmak için mükemmeldirler. İster aydınlık, havadar bir alan, ister daha dramatik, karamsar bir etki yaratmak isteyin, beyaz duvar karoları harika bir seçimdir. Duvar karosu seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer seçenek de 2. kalite karolardır. Bu karolar genellikle gözden kaçar çünkü kusurları veya kusurları olduğu algılanır. Ancak, bu her zaman böyle değildir. 2. kalite karolar, bütçesi kısıtlı olanlar veya benzersiz tasarımlar arayanlar için mükemmel bir seçim olabilir. Bazı durumlarda, bu karolardaki kusurlar duvarlarınıza karakter ve çekicilik katabilir. Duvarlarınız için doğru karo modellerini seçmek söz konusu olduğunda, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız seçenek var. Metro fayansları gibi klasik tasarımları tercih edebilir veya daha karmaşık desenler ve dokular seçebilirsiniz. Anahtar, genel dekorunuzu tamamlayan ve kişisel tarzınızı yansıtan karoları seçmektir. Sonuç olarak, duvar karoları herhangi bir ev veya ofis dekorunun vazgeçilmez bir unsurudur. İster beyaz fayans, ister 2. kalite fayans veya diğer karo modellerinden birini seçin, doğru karolar duvarlarınızı çarpıcı bir sanat eserine dönüştürebilir. Doğru rehberlik ve uzmanlıkla, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyan mükemmel karoları bulabilirsiniz. Öyleyse neden bekleyelim? Bugün seçeneklerinizi keşfetmeye başlayın ve duvarlarınızı güzel bir şeye dönüştürün!

30x60 Seramik

30x60 Seramik modelleri dekorasyonda en fazla kullanılan seramik modellleri ebatıdır. Sadeleştirilmiş Seramik Modelleri, özgün, eşi benzeri olmayan fayans, seramik ve çini bulmak için romaseramik.com mükemmel bir yol. Seramik ve fayans ev dekorasyonu için en çok kullanılan teknoloji olmuştur. Yaşam alanlarını güzelleştirmek için 30x60 seramik mükemmel bir seçenektir. Seramik, bazı özel minerallerin ısıya dayanıklı şekilde kurutulması ve fırına sokulması ile elde edilir. Son olarak, ya fabrikasyon olarak yada renkli boyalar, fırçalar ve diğer malzemeler seramik modellere buluşmaya dönüştürülür. İnsanların ev, iş ve diğer alanlarındaki zengin görsellere sahip olmak ve nihai sonuca ulaşmak istiyorsa seramik modelleri büyük katkı sağlayacaktır. Özellikle Mısır, Yunan ve Roma dönemlerindeki katı kuralların çoğu zaman zor olmasına rağmen, bu dönemler evleriyle soluk bir görünüm oluşturmak için moda haline gelen seramik döşeme oldu. Seramik modelleri aynı şekilde evleri ince bir görünüme kavuşturmak için kullanılmaktadır. Farklı renk ve dokulardaki modellemelerin kullanımının yanı sıra desenli seramiklerde fayans modelleri arasında oldukça popülerdir.

Banyo Fayans Fiyatları

30x60 Seramik modelleri banyo fayans modelleri arasında en çok tercih edilen seramik türüdür. Fayans çeşitleri arasında banyo fayans fiyatları bir çok faktöre göre değişmektedir. Seçtiğiniz ürünün defolu seramik olması yada 1.kalite olması fiyatı doğrudan etkileyen bir unsurdur. Öncelikle ürün tercihinizin ve bütçenizin belirlenmesi önemlidir. Bütçenizi belirledikten sonra seramik fayans mağazalarını gezebilir, ev dekorasyon sitelerini inceleyebilirsiniz. Beğeneceğiniz ürüne göre seçeceğiniz seramik modelleri banyo fayans fiyatlarının netleşmesini sağlayacaktır.Alternatifler arasından bir seçim yapmak için beğendiğiniz ürünlerin uygulama resimlerine bakmayı ve canlı uygulamaları görmeyi unutmayın.Eğer sizde onlarca banyo fayans fiyatları arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız bize ulaşın. Banyo fayanslarınız için en iyi seçime birlikte karar verelim.

bottom of page