top of page

KAMPANYALI FAYANS MODELLERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

2023 Banyo Fayans Modelleri ve Seramik Modelleri

Güncelleme tarihi: 6 Haz 2023

Ev yenileme ve dekorasyonundan hoşlanan biri olarak, her proje için doğru malzemeleri seçmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Banyonuzu yenilemek söz konusu olduğunda, seramik karolar hem duvarlar hem de zeminler için mükemmel bir seçenektir. Sadece güzel ve çok yönlü olmakla kalmazlar, aynı zamanda suya ve neme karşı dayanıklıdırlar, bu da onları banyo ortamı için mükemmel kılar. Bu yazıda, banyo duvarları ve zeminleri için seramik karo kullanmanın faydalarını, mevcut çeşitli seramik karo türlerini ve alanınız için doğru olanı seçerken göz önünde bulundurulması gereken faktörleri keşfedeceğim.

Banyo dekorasyonunuz için seramik karoları tercih etmeniz için pek çok neden var. Dayanıklıdırlar, temizlemesi kolaydır ve çeşitli renk ve stillerde sunulurlar. İstanbul'da birçok yerde ucuz seramik karolar bulabilirsiniz. Son yılların en önemli trendlerinden biri, banyo ve duş duvarları için büyük boyutlu seramik ve granit karolardır. Bu, çok fazla bakımı ortadan kaldırarak bu alanların özellikle daha yaşlı kullanıcıların temiz tutmasını kolaylaştırır. Daha büyük duşlar yalnızca yaşlıların gereksinimlerini karşılamıyor, aynı zamanda genel tasarım sağlıklı yaşamın isteklerini karşılıyor. Seramik modelleri arasında büyük ebat olarak en çok 60x120 seramik tercih edilmektedir. Ayrıca büyük ebatlı 60x120 seramikler salon yer ve duvarlarında da kullanılabilir. 60x120 Seramik modellerini inceleyebilir ve makaleyi okumaya devam edebilirsiniz.


60x120 Granit Modelleri

Bu büyük boyutlu karolara bağlı bir diğer trend, tezgah üstü uygulamalarda da kendini göstermektedir. Mutfak tezgah arası seramik modellerinde de giderek 60x120 parlak granit karolar tercih edilmektedir. Tezgah arası fayanslarda öne çıkan başka bir trend ise çini karolardır. Balık pulu yada altıgen çinilerde tezgah arasında sıkça tercih edilmektedir. Sonuç olarak banyo dekorasyonu Türk kültürünün önemli bir parçasıdır. Banyo dekorasyonunun popülaritesine katkıda bulunan en önemli faktör, banyo fayans modellerinin geniş yelpazesidir. Birçok farklı fiyat noktasında bulunabilen seramik fayanslar, geniş bir tüketici kitlesine ulaşabilmektedir. Banyo yer seramikleri seçimi yaparken kaydırmaz olması dikkat etmeniz gereken bir konudur. Özellikle yaşlıların ve çocukların kullanacağı banyolarda kayarak düşmelere sebep olabilir. Tabi ki her zaman bütçenize uygun banyo seramik modelleri tercih edilmelidir.

Evinize zarafet katmak ister misiniz? Fayans seramik dekorasyon bunu yapmanın mükemmel bir yoludur. Geniş ürün yelpazemiz ile evinizin dekoruna uygun mükemmel stili bulabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimizin tamamı yüksek kaliteli malzemelerden üretildiğinden, uzun yıllar dayanacaklarından emin olabilirsiniz. Öyleyse ne bekliyorsun? Bugün fayans seramik dekorasyon seçimimize bir göz atın ve evinize şık bir dokunuş katmanın mükemmel yolunu bulun. Roma Seramik; seramik karo dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir firmadır. Uzun süredir bu işin içindeyiz ve Türkiye deki birçok ev ve işyerini fayans çini dekorasyon döşemeleri verdik. Biz işimizle gurur duyuyoruz. Sitemizdeki tüm seramik fayans modellerini incelemek için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

6.217 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page