top of page

KAMPANYALI FAYANS MODELLERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cafe Mimarisinde Çini Karo Trendleri

Güncelleme tarihi: 12 Şub

Kafelerin her zaman aşırı doldurulmuş sandalyeler, hantal mobilyalar olduğu biliniyordu, ancak 21. yüzyılda artık durum böyle değil. Bazı kafeler sade ve tasarım odaklı modern, şık iç mekanları tercih ediyor. Bu trendi yakalamak için nötr tonlu kafe karoları mükemmel bir atmosfer yaratacak ve desenli kafe yer karoları eklemek bu estetiği ön plana çıkaracaktır. Diğer kafeler, mekanlarını çiçekli arabesk kafe duvar karolarının bu havayı yakaladığı çağdaş bir vintage destinasyon haline getirmenin yollarını arıyor. Diğerleri bile 50'leri bugüne getirmek için dairesel kafe döşeme karolarını kullanarak orta çağ modern bir dokunuş arıyor. İster Fransız cafelerini andıran endüstriyel çini cafe karoları, ister klasik cafe karoları kullanmak isteyin; Roma Seramik, cafe tasarımlarınız için mükemmel seçeneklere sahiptir.


Vintage Karo

Kafe yer karosu seçimi söz konusu olduğunda, çok yönlülüğü ve dayanıklılığı sayesinde porselen vintage karo en iyi seçeneklerden biridir. Uzun ömürlü ve yoğun yaya trafiğine hazır, porselenden yapılmış kafe karoları, tasarımcılar ve mimarlar için mükemmel bir seçimdir. İster tasarım odaklı ve modern, ister eski püskü şık ve davetkar bir alan yaratmak isteyin, retro çini desenli karolar kafe yer karoları ve kafe duvar karoları için doğru seçimdir.


Etnik Desenli Seramik

Vintage karolar mekanlara derinlik ve karakter kazandırıyor. Nötr bir paletle şık ve modern bir alan tasarlıyorsanız, Vintage Koleksiyonumuzda bulunan desenli karolar ile mekanınıza karakter eklemek en iyisidir. Hemen vintage desenli seramik karoları incelemek için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yer Çinisi

29 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page