top of page

KAMPANYALI FAYANS MODELLERİMİZİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

El Yapımı Çini Karolarla ilgili kitap önerisi

Güncelleme tarihi: 11 Şub

El Yapımı Çini , seramik sanatçıları ve özel karo kurulumlarıyla ilgilenen herkes için, yapım, tasarım ve dekorasyondan, alanınızı ve kurulumunuzu tasarlamaya kadar çağdaş bir rehberdir. El yapımı çini karolara ilgi duyuyorsanız bu kitap tam size göre olabilir. Bir seramik sanatçısı olarak kaç yıllık deneyiminiz olursa olsun veya kaç tane ev geliştirme projesiyle uğraşmış olursanız olun, hiçbir şey sizi seramiğin eşsiz dünyasına hazırlayamaz. Konsept ve tasarımdan ateşleme ve kuruluma kadar seramik döşeme, bir evde sanatın bir odanın bir özelliği olarak kalıcı olarak yerleştirildiği birkaç yerden biridir .


Çini Karo

Handmade Tile'da Forrest Lesch-Middelton, özel karo şirketi FLM Ceramics and Tile'ın kurucusu ve sahibi olarak öğrendiği her şeyi paylaşıyor. Forrest, tek kişilik operasyon yıllarından mevcut üretim tesisine kadar her şeyi gördü ve size her adımda yardımcı oldu. İster kendi fayansınızı yapmak , ister evinizde sanatsal ve özel yapım karolar kullanmak isteyin , bu kitapta ihtiyacınız olan her şey var.

Kitabın temel özellikleri şunları içerir:

  • Fayans Yapımı: anahtar aletler, haddeleme, kesme, ekstrüzyon

  • Dekorasyon: Sırlar, görüntü aktarımı, cuerda seca, sır altı, slip

  • Alanınızı Tasarlamak: bağlam içinde döşeme, döşemenizi seçme, kodlar ve standartlar

  • Kurulum: eski kiremitin çıkarılması, destek, yüzeylerin hazırlanması, yerleştirme, derz dolgu

Galeriler ve günümüzün çini alanında en iyi çalışan sanatçılarıyla yapılan röportajlar paketi tamamlıyor. Öne çıkan sanatçılar arasında Allison Bloom, Boris Aldridge, Disc Interiors, PV Tile ve daha fazlası yer alıyor.

Online mağazamızda yeralan çini koleksiyonu ve çini desenli yer karolarını inceleyebilirsiniz.

19 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page